«Коло знань» і оновлена гімнастична зала – Бердянський державний педагогічний університет починає навчальний рік

Наш рідний університет розквітає щодня: відреставровано будівлі корпусів, оснащено найновішим устаткуванням аудиторії, а територію прикрашають оригінальні артоб’єкти. 9 вересня на подвір’ї 5 корпусу БДПУ відбувся урочистий захід, присвячений відкриттю оновленої гімнастичної зали та артоб’єкта «Коло знань».

Радість урочистого університетського свята розділили з нами поважні гості: Голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін, заступник Голови ЗОДА Олександр Свистун, керівник апарату ЗОДА Зінаїда Бойко, народний депутат України Сергій Соболєв і депутат Запорізької обласної ради Микола Ільїн.

Ректор університету, професор Ігор Богданов особисто презентував гостям новий артоб’єкт «Коло знань», який символізує безперервність навчання – усі спеціальності та освітні рівні, за якими здійснюється підготовка фахівців у БДПУ: бакалавр, магістр, доктор філософії і доктор наук.

Гостинно відкрила свої двері повністю оновлена гімнастична зала, де на запрошених чекав яскравий танцювальний марафон від студентів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв і захоплива презентація спортивних талантів від факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини.

У вітальній промові ректор БДПУ Ігор Богданов зазначив, що багато змін на краще в університеті відбулося завдяки фінансовій підтримці Запорізької обласної державної адміністрації. «Поліпшуємо умови навчання, покращуємо позитивний імідж університету. Приємно констатувати, що наш рівень зростає. Згадайте: раніше ми раділи кожному встановленому вікну, ремонту системи опалення, водопостачання та водовідведення, придбанню комп’ютерів, ремонтам у навчальних аудиторіях та лабораторіях. А потім – капітальний ремонт спортивної зали у головному корпусі, паркова зона. Завершено капітальний ремонт фасаду 5 корпусу – він утеплений, опоряджений, замінені всі вікна. 3D-мурал «Рушник-вишиванка», який прикрашає цю будівлю, уже декілька місяців милує око бердянців і гостей нашого міста.

Ми сьогодні відкрили ще одну родзинку нашого університету – новий артоб’єкт «Коло знань». Він засвідчує, що Бердянськ – не тільки місто-курорт, місто туристів і місто-порт, а й центр науки, освіти, культури Північного Приазов’я, у якому вже майже 90 років успішно функціонує державний педагогічний університет.

Більш масштабна подія – це спортивна гімнастична зала. Я впевнений, що рівень таких об’єктів і надалі буде зростати. Наша робота свідчить про те, що університет розвивається!»

Ректор подякував за підтримку Віталію Боговіну і його заступнику Олександру Свистуну: «Щиро дякую та сподіваюсь, що і надалі ми будемо користуватися вашою підтримкою, адже ми завжди були, є і будемо провідниками державної гуманітарної політиками в нашому регіоні».

На завершення промови ректор привітав  усіх з початком нового навчального року й запевнив у тому, що ми й надалі робитимемо все задля утвердження статусу БДПУ як одного з провідних закладів вищої освіти нашого Запорізького краю, одного з кращих закладів вищої педагогічної освіти нашої держави.

Віталій Боговін у своєму виступі подякував колективу БДПУ й ректору за титанічну працю, відданість справі підготовки кваліфікованих фахівців, внесок у розбудову рідного університету, побажав  здоров’я, наснаги, витримки, сили волі й запевнив, що зведення мультифукціонального спортивного майданчику буде включено в програму «Велике будівництво».

Народний депутат України Сергій Соболєв, який є членом наглядової ради університету, також звернувся до викладачів і студентів БДПУ. Зокрема, зазначив, що відремонтована гімнастична зала – це унікальний проєкт, який є гідним продовженням того, що відбувається в університеті. «Ігорю Тимофійовичу, Ви робите велику державну справу для всієї України. Головний корпус БДПУ – візитівка міста Бердянськ, дійсно історична пам’ятка, яка повинна доповнюватися унікальними об’єктами, такими, який ми зараз і відкриваємо. Таких будівель залишилося одиниці  не лише в Бердянську, а й у Запорізькій області!».

Після урочистей Віталій Боговін і Сергій Соболєв зустрілися зі студентством університету й відповіли на їхні запитання. Молодь БДПУ продемонструвала, що їх, як повноправних громадян нашої країни, переважно турбують серйозні проблеми, які стосуються майбутнього нашої області, боротьби з корупцією, працевлаштування. Також студентам було цікаво послухати Сергія Соболєва про причини браку робочих місць у нашій країні, важливості здобуття якісної освіти. Народний депутат подякував студентам за їхню активну громадянську позицію й принагідно додав, що в університетських стінах згадав свої студентські роки і знову відчув себе молодим.

Софія Нікітіна, здобувачка першого (бакалаврського)

рівня спеціальності Журналістика

Фотографії: Роман Костромицький,

доцент кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print