Стартував навчальний рік! Першим етапом став національний семінар суддівства з волейболу

Перед початком нового навчального року, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського у співпраці з Федерацією волейболу України та Львівським конференц-бюро відбувся Національний суддівський семінар, на якому розглядалися нововведення до офіційних правил волейболу. Цей захід відвідали діючий суддя І категорії з волейболу, тренер чоловічої та жіночої збірних команд Бердянського державного педагогічного університету, старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Кирило Пономаренко та суддя ІІ категорії, здобувач вищої освіти освітнього рівня магістр, гравець команди БДПУ з волейболу Данило Мацухов, які не могли пропустити таку важливу подію.

Головна мета семінару ­– ознайомити суддів з нововведеннями до офіційних правил волейболу, прийнятими Міжнародною федерацією волейболу (FIVB). Крім президента ФВУ Михайла Мельника і наставника чоловічої збірної Угіса Крастіньша, серед почесних гостей були запрошені футбольні колеги: арбітр ФІФА Юрій Можаровський та інспектор Прем’єр-ліги України Орест Шмигельский, які мають великий міжнародний досвід та можуть порівняти та оцінити якість суддівства в Україні та в Європі.

Окремо потрібно відзначити проведення волейбольного турніру серед суддів, в якому взяли участь три команди арбітражних комісій: Запорізька, Чернівецька та Вінницька. Раніше теж були спроби зіграти у волейбол як на семінарі, так і під час змагань, але вони мали нерегулярний формат.

Невід’ємною складовою семінару стало складання технічними делегатами та першими і другими суддями екзаменів з теоретичної і методичної підготовки, а також визначення рейтингу суддів.

Вітаємо наших колег з успішним складанням екзамену. Бажаємо професійного зросту та перемоги!

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print