Результати плідної співпраці викладачів кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін із Центром професійного розвитку педагогічних працівників

Співпраця закладів вищої освіти із ЗЗСО – це вимога часу.Щороку викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ проводять для вчителів музичного мистецтва закладів освіти м. Бердянська та Бердянського району науково-методичні семінари з метою підвищення методичної компетентності та обміну досвідом. У цьому році  КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бердянської міської ради, метою діяльності якого є створення необхідних умов для розвитку творчої ініціативи й академічної свободи педагогів закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, анонсував проведення вебінару «Коучинг в освіті» 27 жовтня 2021 року. Метою заходу є ознайомлення з педагогічним коучингом як потужним засобом усвідомленого навчання.

Присутніми на вебінарі було 47 учасників, учителі мистецтва, музичного та образотворчого мистецтва м. Бердянська та Бердянського району, а також здобувачі освітніх рівнів бакалавр і магістр спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) Бердянського державного педагогічного університету. Спікери вебінару: Світлана Клевцова – консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Анетта Омельченко – кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ, Олена Домаскіна – учитель-методист вищої категорії ЗСО № 3, керівниця міської професійної спільноти вчителів мистецтва та музичного мистецтва.

Учасників вебінару ознайомили з історією виникнення коучингу, його принципами, завданнями та перевагами; розкрили зміст коучингових технологій, їхню роль у сучасній освіті. Доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Анетта Омельченко презентувала доповідь на тему «Використання коучингових технологій у мистецькій галузі освіти», де були розглянуті способи застосування коучингових технологій у мистецькій галузі освіти та продемонстровані елементи використання коучингових технологій на уроках мистецтва.

Це вже не перша співпраця вчителів-практиків і викладачів університету. Практика таких заходів довела, як багато важить у забезпеченні високого фахового рівня вчителя, його професійної майстерності співпраця ЗЗСО з закладами вищої освіти.

Дуже корисним було відвідати вебінар і співпрацювати з вчителями мистецтва здобувачам спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Усі учасники вебінару висловили бажання продовжувати такі зустрічі!

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print