Студентський інтенсив

Впродовж 2-х днів на платформі «Є ідея» здобувачі вищої освіти різних факультетів Бердянського державного педагогічного університету прокачували свої навички та знання з різних аспектів студентського життя.

Асистент кафедри історії та філософії Дмитро Кіосов розповідав про історію БДПУ та студентський менеджмент, а провідний фахівець відділу з виховної роботи й асистентка кафедри прикладної психології та логопедії Дарина Литвиченко поділилася досвідом з івент-менеджменту та особливості формування ідей з подальшою реалізацією.

Техніки студентського клубу Вікторія Перевертайло та Микита Кіров забезпечили належні умови в конференц-залі нашого університету і новий формат відеоконференцій мав сучасний вигляд.

Усі здобувачі вищої освіти мали можливість зареєструватися на інтенсив, прослухати цікаву інформацію, яка точно знадобиться в реалізації різноманітних ідеї для студентства нашого університету.

Сьогодні, 29 жовтня конкурсна комісія обере переможця ідея якого отримає фінансову підтримку у розмірі 10000 грн. Бажаємо успіхів нашим учасникам!

За матеріалами студентської ради БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print