Робоча зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку

22 жовтня в Бердянському державному педагогічному університеті відбулась робоча зустріч керівництва ЗВО і представників Європейського інвестиційного банку, під час якої обговорили етапи та особливості впровадження соціального менеджменту в суб-проєкти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, фінансові та технічні питання щодо їх реалізації, і, найважливіше, – майбутні плани капітального ремонту гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 37).

Нагадаємо, що нещодавно ректор університету, професор Ігор Богданов в інтерв’ю «Університетському слову» поділився документальним підтвердженням щодо реалізації проєкту в рамках НКПВУ. Лист Міністерства розвитку громад та територій фактично дозволяє розпочати процедуру тендерних закупівель для капітального ремонту гуртожитку № 1. Це означає, що БДПУ пройшов усі етапи й залучив 26 млн грн грантових коштів від Європейського інвестиційного банку.

Також гості зосередили увагу учасників зустрічі на соціальних стандартах Європейського інвестиційного банку, ризиках для проєкту реконструкції гуртожитку та планах моніторингу екологічних та соціальних стандартів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України й важливості інформування про перебіг реконструкції.

Спеціаліст із залучення громадськості Маркіян Желяк провів невеличкий майстер-клас щодо співпраці зі ЗМІ та роботи зі звітами, а експерт з фінансів та закупівель Тамара Бойко поділилася інформацією щодо правильного оформлення договорів, проведення тендерів та побажала успіхів у реалізації такого масштабного проєкту.

Наостанок перша проректорка БДПУ, професорка Ольга Гуренко провела екскурсію корпусами БДПУ, показала оновлені аудиторії та атмосферну паркову зону.

«Ми дуже вдячні нашим гостям за надану підтримку, інформаційний супровід та проведену зустріч у такому форматі», – зазначила Ольга Гуренко.

Текст і фото – Антон Сердюченко, Світлана Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print