Робочий візит представників БДПУ до Українського католицького університету

6 листопада поточного року відбулася значуща подія для наукового та освітнього співробітництва: перший проректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Ольга Гуренко, декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, доцент Євгенія Линдіна, а також доцент кафедри прикладної психології та логопедії Ганна Лопатіна відвідали Український католицький університет у місті Львів.

Цей візит був організований у рамках реалізації наукового проєкту «Дизайн інклюзивного освітнього середовища закладу вищої освіти» (код проєкту: 2022.01/0010), що здійснюється за підтримки Національного фонду досліджень України.

Програма візиту була насиченою та продуктивною. Керівник офісу ректора УКУ Остап Мачинський провів екскурсію по кампусу, під час якої наші колеги мали нагоду ознайомитись з інфраструктурою університету, його освітньою філософією та методами роботи. Команда БДПУ поспілкувалася з колегами з УКУ – деканом деканату студентського життя Іванкою Могиляк та   заступником декана Дмитром Наконечним. Обговорила питання, що стосуються освітньої діяльності під час війни, та поділилася власним досвідом роботи в умовах воєнного стану та тимчасового переміщення.

По завершенню офіційної частини програми, наші представники відвідали Стрийський парк, де в атмосфері осіннього спокою та краси мали змогу провести рефлексію та обмін враженнями про візит.

Візит до УКУ став важливим кроком у розвитку співпраці між університетами та дав поштовх до нових ідей та ініціатив у сфері інклюзивної освіти. Він також засвідчив, що навіть у непростий час воєнного стану, освітня спільнота продовжує шукати можливості для розвитку та вдосконалення, обміну досвідом та знаннями.

Ми вдячні колегам з Українського католицького університету за теплий прийом, продуктивний діалог та обмін думками, який безумовно сприятиме подальшій розбудові інклюзивного освітнього простору закладів вищої освіти України.

За матеріалами наукового відділу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print