Робота «PROFI-центру» з гуманітарно-економічним факультетом триває, співпраця продовжується

5 жовтня 2020 року відбулася зустріч у рамках діяльності «PROFI-центру» зі здобувачами вищої освіти гуманітарно-економічного факультету (групи с1ФС, с2ФС, 2ФС, 3ФС) з фахівцем з питань зайнятості І категорії відділу активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості – Галиною КОПИЛОВОЮ.

Організатори семінару: Бердянський міськрайонний центр зайнятості – фахівець з питань зайнятості І категорії відділу активної підтримки безробітних – Галина КОПИЛОВА, декан гуманітарно-економічного факультету – к.і.н., доцент Тамара МАКАРЕНКО, викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів – к.е.н., доцент Михайло ГРИЦЕНКО, к.е.н., доцент Світлана ЖВАНЕНКО, к.е.н., доцент  Ганна КОСТЕНКО.

Метою заходу стало ознайомлення здобувачів вищої освіти зі станом сучасного ринку праці, мотивації до працевлаштування. Були розглянуті питання щодо проблем, з якими стикаються молоді фахівці при працевлаштуванні на перше робоче місце, питання підвищення впевненості у власних силах при пошуку роботи, визначення особистих професійних цілей, формування навичок ефективної комунікації та самопрезентації, визначені переваги та недоліки спеціалістів без досвіду роботи на ринку праці. Під час спілкування зі здобувачами вищої освіти були надані рекомендації з техніки пошуку роботи, написання резюме та вдалого проходження співбесіди з роботодавцем.

Мова йшла про відпрацювання навичок самопрезентації: складання резюме, як одного з основних інструментів пошуку роботи, та запис відеорезюме – сучасний спосіб презентувати себе.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти охоче розповідали про свої знання, отримані під час навчання, практичні вміння, відпрацьовані в період виробничої практики на підприємствах міста, розповідали про плани на майбутнє та активно дослухались до порад фахівця центру зайнятості. У дружній атмосфері говорили про важливе.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам за змістовну і цікаву програму та чекаємо наступної зустрічі!

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print