Вітаємо з почесною нагородою!

Як багато добра і світла може принести на нашу землю проста людина, особливо, коли вона – щедрий душею і великий серцем педагог! Як багато може змінити одна особистість, особливо, коли вона – мудрий і креативний науковець, ладний і здатний обертати навколо себе життя не тільки студентського і педагогічного колективів ввіреного їй факультету, але і наукової спільноти області!

1 жовтня 2020 року в актовій залі головного корпусу Бердянського державного педагогічного університету відбулося урочистя з нагоди Дня працівників освіти, на якому були відзначені високими нагородами науково-педагогічні працівники за вагомі досягнення.

Докторка педагогічних наук, професорка, заслужений працівник освіти України, декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмила КОВАЛЬ за самовіддану працю й служіння рідному краю удостоєна високої нагороди – Ордена Запорізької обласної ради «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

Колектив катедри початкової освіти Бердянського державного педагогічного університету приєднується до привітань та бажає професорці Людмилі КОВАЛЬ подальшої плідної науково-педагогічної діяльності, нових звершень та визнання!

Пані Людмило, нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служать на благо рідного університету та України.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print