Розмовний клуб ФФСК

Розмовний клуб, що щосуботи збирає студентів ФФСК, ФППОМ та ФМКТО БДПУ, став невід’ємною частиною активного культурного життя університету.  Ініціатором та ведучою заходів є волонтерка та викладачка IELTS Кері Найт, яка привносить свіжість та енергію у роботу клубу. Завдяки вільному доступу, учасники клубу можуть насолоджуватися цікавими обговореннями та покращувати свої навички мовлення.

Доцент кафедри іноземних мов та методики викладання Ірина Школа виступає модератором розмовного клубу, забезпечуючи йому стабільність та професійний підхід. Робота клубу відзначається позитивною атмосферою, яка сприяє ефективному вивченню та обміну думками. Учасники обговорюють різноманітні теми, що цікавлять сучасну молодь, включаючи подорожі, культуру та новітні тренди (Modern Heroes,  Danger is my hobby, New trends, Technology,  Natural vs beautiful, Fads, Emergency, etc). 

Важливим аспектом роботи клубу є навчання та вдосконалення лексики, що надає додатковий стимул для активної участі. Розмовний клуб став не лише місцем для покращення мовних навичок, а й платформою для взаємодії, розвитку культурного розмаїття та спільного насолодження мовними вправами.

Оксана Харабузар


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print