Розпочато підготовку до виборів голови студентської ради БДПУ

28 жовтня 2021 року о 13.00 в онлайн форматі відбулася Конференція студентів Бердянського державного педагогічного університету. Під час зустрічі заслухали та одноголосно затвердили звіт голови студентської ради університету Миколи Оверченка про виконану роботу протягом його каденції та визнали його роботу задовільною.

Із метою дотримання протиепідеміологічних норм відповідно до офіційних рішень та документів, виданих Урядом і МОЗ, які пов’язані з протидією поширення COVID-19, було доповнено Положення «Про студентське самоврядування Бердянського державного педагогічного університету» щодо виборів голови студентської ради університету.

Під час Конференції оголошено про початок підготовки до виборів голови студентської ради БДПУ у зв’язку з завершенням каденції Миколи Оверченка.

Згідно з Положенням упродовж наступного тижня студентська рада університету сформує Центральну Виборчу Комісію (ЦВК), яка оголосить початок розгляду анкет кандидатів на посаду голови студентської ради університету та дату виборів голови студради.

Маргарита Бугасова,

голова конференції студентів БДПУ,

голова студентської ради гуманітарно-економічного факультету.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print