На варті академічної доброчесності

21 жовтня ц.р. представниці наукового хабу, здобувачки першого та другого рівнів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта ОП «Логопедія. Спеціальна психологія» Крістіна Улітіна, ОП «Спеціальна освіта» Мирослава Богданова, Вікторія Коваленко, а також викладачі кафедри прикладної психології та логопедії Ганна Лопатіна і Ганна Мицик взяли участь у вебінарі «Що робити з замовними роботами?», присвяченому Дню боротьби з замовними роботами, який відзначається 20 жовтня.

Спікерка вебінару Вероніка Краснічан – докторантка кафедри права та соціальних наук факультету бізнесу та економіки університету ім. Менделя (м. Брно, Чехія) – зазначила, що проблема замовних робіт є дуже актуальною та набирає поширення з кожним роком не тільки у межах України, а й в усьому світі; надала визначення плагіату та замовних робіт; акцентувала увагу на наслідках та відповідальності за їх використання; розповіла, як сприяти своєчасному запобіганню та виявленню цих фактів як здобувачам освіти, так і викладачам закладів освіти.

Отже, вебінар закріпив знання про академічну доброчесність здобувачів вищої освіти, сприяв підвищенню компетентності з даної теми, а його основна ідея буде розповсюджена на заході Студентського десанту спеціальності 016 Спеціальна освіта.

За матеріалами Наукового Хабу SO16


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print