Цифрові інструменти для організації групової роботи студентів в умовах змішаного навчання

25 та 28 жовтня викладачі нашого університету взяли участь у тренінгу для викладачів закладів вищої освіти «Цифрові інструменти для організації групової роботи студентів в умовах змішаного навчання». У межах заходу учасники мали можливість ознайомитися та обмінятися власними практиками застосування таких цифрових інструментів, як Jamboard, Telegram, Wander.me, Gather.town та GoogleDocs.

Основний фокус під час тренінгу було зроблено на застосуванні цих цифрових інструментів для організації групової роботи в умовах змішаного навчання. Тому учасники активно залучалися до групової роботи як під час синхронної, так і асинхронної взаємодії.

Захід проводився на базі Центру викладацької майстерності «ArsDocendi» у межах Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України, яку реалізує Британська Рада в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Тренерами-фасилітаторами виступили викладачі нашого університету: Тетяна Несторенко, Наталя Цибуляк, Ірина Школа.

Наша команда щиро вдячна колегам за співпрацю, спілкування, обмін ідеями та досвідом!

Наталя Цибуляк,

керівниця Центру викладацької майстерності «ARS DOCENDI»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print