Розвиток банківських продуктів у викликах сьогодення

10 червня 2021 року відбулася зустріч викладачів кафедри економіки, підприємництва та фінансів гуманітарно-економічного факультету, співробітників інших структурних підрозділів БДПУ із керуючою ТВБВ «Ощадбанк» Тетяною Васильєвою та заступницею керуючого ТВБВ «Ощадбанк» Тетяною Кірюшенковою, що була присвячена питанням сучасних умов кредитування і розміщення депозитів у банківських установах.

Організатори зустрічі: декан гуманітарно-економічного факультету, доцент Тамара Макаренко, завідувач кафедри економіки, підприємництва та фінансів, професор Павло Захарченко та доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Ганна Костенко.

Представниці банківської установи розповіли присутнім про історичні передумови провадження діяльності АТ «Ощадбанк» та особливості його сучасного розвитку. Ознайомили присутніх з існуючими пропозиціями й умовами кредитування як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема надання кредитів на придбання нерухомості на вторинному ринку (у т. ч. земельних ділянок), надання кредитів на придбання транспортних засобів на первинному й вторинному ринках, надання кредитів готівкою (КЕШ). Також було надано інформацію щодо розміщення депозитів в АТ «Ощадбанк», їх умов та переваг над пропозиціями інших банківських установ.

Представниці відділень м. Бердянська АТ «Ощадбанк» наголосили на сучасних можливостях користування системою «Ощад 24/7», а саме – обміну валют онлайн, отримання на картку грошових переказів міжнародних платіжних систем та СТП «Швидка копійка», операцій з картками інших банків через систему «Ощад 24/7» тощо.

Тетяна Васильєва та Тетяна Кірюшенкова акцентували увагу на бажанні активної участі в освітньому процесі здобувачів вищої освіти спеціальностей, запроваджених на кафедрі економіки, підприємництва та фінансів, та продовженні співпраці.

Дякуємо керівництву АТ «Ощадбанк» за проведену зустріч!

За матеріалами

кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print