Виробнича практика майбутніх учителів біології та основ здоров’я: результати та перспективи

У червні 2021 року відбулася звітна конференція з виробничої практики здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності 014.05 Біологія та здоров’я людини денної форми навчання (керівники практики: професор кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Світлана Хатунцева, доценти Світлана Кара, Наталя Пешенична).

Під час звітної конференції учасники заходу обговорили основні проблеми організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах змішаного та дистанційного навчання, поділилися досвідом відвіданих уроків учителів шкіл; запропонували власні розробки уроків з біології та основ здоров’я, методичні розробки виховних заходів.

Звітна конференція відбулася у творчій атмосфері співпраці та взаємоповаги. Студенти з ентузіазмом представляли педагогічний досвід у формі відеозвітів та презентацій; обмінювалися яскравими враженнями та емоціями, ділилися досвідом, ідеями, пропозиціями, проблемами.

Підбиваючи загальний підсумок практичної діяльності, вкотре було підтверджено, що виробнича практика – це надзвичайно важливий етап у професійному становленні майбутнього педагога.

Викладачі та студенти висловлюють щиру вдячність директорам закладів загальної середньої освіти, вчителям біології та основ здоров’я м. Бердянська, Волноваського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4, Української ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 за надану можливість долучитися до освітнього процесу.

Наприкінці звітної конференції здобувачам запропоновано заповнити анкети, результати яких будуть враховані робочою групою освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» під час перегляду та оновлення змісту програми практики та певних освітніх компонентів освітньо-професійної програми.

Катерина Бабенко,

здобувачка вищої освіти 3 курсу освітньо-професійної програми

«Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» БДПУ 

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print