«Ви до мрій своїх линьте крилато…»

Факультет філології та соціальних комунікацій урочисто привітав здобувачів першого (бакалаврського) рівня із закінченням навчання. На святі лунали щирі привітання від ректорату і декана факультету, від завідувачів, викладачів і кураторів майбутній еліті України – молодим вчителям, філологам, журналістам.

Випускники теж підготували слова вдячності і шани своїм наставникам, тим, хто був поруч упродовж чотирьох років: «Дякуємо вам, дорогі наші викладачі, за те, що вірили в нас і завжди давали стимул, а іноді і потужний стусан, за те, що з нами були щирими і чесними, за те, що давали поблажки, коли це було припустимо і не давали спуску, коли це було необхідно!»

Незвичний формат свята просто неба, цікава і символічна локація біля артоб’єкту «Я люблю БДПУ», вишукані вбрання і стильні прикраси, щасливі усміхнені обличчя випускників, батьків, викладачів, цікаві танцювальні номери, чудове вокальне привітання від кафедри української мови та славістики, проникливий спів талановитої Яни Коваленко – цим надовго запам’ятається випускний вечір факультету філології та соціальних комунікацій.

Куратор журналістської групи доцент Роман Костромицький побажав усім вдалої стартової лінії на шляху до професіоналізму у цьому динамічному світі, який випробовує нас щоразу новими викликами. Він зазначив, що завдяки керівництву університету, факультету та зусиллям кафедр були створені для цього сприятливі умови: відкрито навчальні лабораторії, такі як радіотелевізійна та фольклорна, лінгафонні кабінети, обладнано сучасні комп’ютерні класи.

«Дорогі випускники, завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен із вас обере свою. На когось чекає стабільний професійний шлях, на когось – стрімкий кар’єрний зліт, а комусь ще, можливо, доведеться шукати себе у складній системі координат професійної самореалізації» – побажала доцент Ганна Вусик.

Юлія Мельнікова,

доцентка кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print