Врегулювання конфліктів за принципами інженерії порозуміння

14 червня ц. р. за ініціативи провідного фахівця з інноваційної діяльності БДПУ – Антона Сердюченка відбувся воркшоп з кризових комунікацій «Врегулювання конфліктів за принципами інженерії порозуміння».

У воркшопі взяли участь викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти (завідувач – Катерина Петровська) та кафедри правознавства (завідувач – Дмитро Каменський).

Фасилітував воркшоп Євген Кавун – фахівець з налагодження діалогу та співпраці між групами людей в конфліктах.

Протягом чотирьохгодинної інтенсивної роботи в рамках воркшопу учасники опанували основи застосування медіації та ненасильницького спілкування в контексті можливих конфліктних взаємодій, розібрались у визначенні власних почуттів та потреб, а також отримали можливість програти в реальному часі вирішення конфліктних ситуацій за допомогою медіації.

Воркшоп був проведений в рамках проєкту «Діалог задля вирішення конфліктів», який здійснюється Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» у співпраці з міжнародною миротворчою організацією ПАКС, Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Антон Сердюченко,

асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти,

провідний фахівець наукового відділу з інноваційної діяльності

Світлини: Анастасія Попова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print