Щирі вітання талановитим студентам

   Щорічно, з метою  стимулювання  обдарованої молоді до творчої праці Міністерство  освіти  і  науки України проводить Всеукраїнську студентську олімпіаду з різних спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.
   Із 17 по 19 квітня ц. р. у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбувся ІІ заключний етап Олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво». Він виявився чисельним за кількісним складом і широким за географією – від Харкова до Чернівців, від Ніжина до Одеси – 20 університетів (тринадцять педагогічних і сім класичних)  делегували близько 50 виконавців на народних та струнно-смичкових інструментах. Всі учасники – чудові музиканти, які опановують майбутню професію вчителя музичного мистецтва. Програма виступу кожного студента складалась із виконання трьох творів: поліфонії, крупної форми і п’єси українського композитора.
   Наш університет представляли студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв: Євген Крупін, Микита Любенчук та Василь Ніколаєнко (клас гітари доцента Павла Косенка). Змагаючись у виконавській майстерності в номінації «народні інструменти» (цимбали, гітара, домра, балалайка), Микита Любенчук виборов ІІ місце (https://youtu.be/_vIcVz1XZFY), а Євген Крупін і Василь Ніколаєнко потрапили у першу десятку.
   Щире вітання талановитим хлопцям і побажання подальших успіхів у професійній та творчій діяльності!

01 Косенко

02 Косенко 03 Косенко  05 подяка

04 диплом-грамоти

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Павла Косенка,
кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print