Вітаємо наукового олімпійця

Факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти вітає Івана Нехайчука, студента 4-го курсу спеціальності «соціальна педагогіка» з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка» у номінації «за цілеспрямованість у досягненні соціально-педагогічної мети».

Бажаємо Івану нових творчих і наукових досягнень та успіхів у навчанні!

Цього року, олімпіада зі спеціальності «соціальна педагогіка» проводилась з 13 по 14 квітня у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. Сковороди у місті Харків.

Учасниками наукового заходу стали 26 студентів з більшості педагогічних закладів вищої освіти України. Серед представників наукової еліти студентства був і студент 4-го курсу спеціальності «соціальна педагогіка» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету – Іван Нехайчук.

Олімпіада складалась з двох турів – написання наукової роботи та презентація соціально-педагогічного заходу. Іван нехайчук обрав цікаву, а головне актуальну тему дослідження «Соціалізація дітей молодшого шкільного віку засобом відеохостінгу YouTube», яку на високому рівні представив для членів журі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Думка Олімпійця:

Вважаю, що наукові заходи для студентів є дуже корисними, оскільки дають можливість реалізувати свій творчий потенціал, подорожувати Україною і знайомитися з однодумцями.

Висловлюю щиру подяку організаторам олімпіади, своїм науковим керівникам, а саме Н. М. Захаровій (за теоретичну підготовку) і доц. І. Г. Сизоненко, А. О. Тургенєвій, асистенту А. С. Поповій (за науковий супровід у написанні роботи).

1 2

3

 

А. С. Попова,
асистент кафедри
соціальної роботи та управління
І. Нехайчук,
студент 4-го курсу
спеціальності «соціальна педагогіка»<> (світлини з архіву авторів)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print