«Серце до серця» – «почуй світ»!

18 квітня ц.р. студенти спеціальності «соціальна педагогіка» і соціальна робота» й за сумісництвом активні члени Волонтерського загону «Палітра добра» брали активну участь у ХІІІ Всеукраїнській акції благодійного фонду «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень у всіх областях України.

Цього року студентам, які вийшли на вулицю вдалось зібрати 1 053 грн., 75 копійок. Усі кошти будуть передані координатором акції у м. Бердянськ Кириченко Валерією Володимирівною до Всеукраїнського фонду.

Нагадаємо, що кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти і студенти спеціальності «соціальна педагогіка» і «соціальна робота» є постійними учасниками акції, яка вже відбувається тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки.

За дванадцять років проведення щорічних акцій «Серце до серця» обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 281 399, 87 грн., завдяки яким закуплено i передано Дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики i лікування зору.

Надзвичайно важливою є підтримка й допомога у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту, який збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

Дякуємо організаторам акції за можливість зробити добру справу і хоч трохи допомогти почути світ!

1 2

3 4

 

Ліана Лантух,
студентка 3-го курсу
спеціальності «соціальна педагогіка»

Факультету дошкільної,
спеціальної та соціальної освіти
(світлини з архіву автора)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print