Секрети професіоналізму від учителів-практиків

На кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін нестандартні та креативні форми проведення практичних занять реалізуються під час викладання дисципліни «Теорія та методика роботи з хореографічним колективом. Шкільний курс (Хореографія)» викладачем Юлією ТАРАНЕНКО та завідувачкою кафедри Оленою МАРТИНЕНКО.

Так, для здобувачів першого рівня вищої освіти 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) було підготовлено і проведено практичне заняття у формі круглого столу на тему «Проблеми та перспективи викладання уроків хореографії в ЗЗСО». На цю пару були запрошені студенти денної форми навчання, адже студенти заочної форми навчання вже мають достатній досвід роботи в ЗЗСО.

Заняття було актуальним, динамічним, нетрадиційним, під час спілкування вчителі хореографії поділилися інноваціями в роботі зі школярами, виявили деякі проблеми викладання хореографії в ЗЗСО тощо. Здобувачі освіти із зацікавленістю слухали вчителів-практиків, задавали питання, зокрема, як впроваджувати такі нові форми, як Тік-Ток, Лайк, Квай тощо.

Наприкінці пари студентами  було висунуто пропозицію разом з викладачами розробити програми з хореографії для початкової школи та 5-12 класів та подати на затвердження Міністерству освіти і науки України. Також було запропоновано продовжити плідну співпрацю, проводити семінари-практикуми, майстер-класи та ін.

Тож, здобувачі вищої освіти денної форми навчання пізнали багато секретів професіоналізму від вчителів хореографії Аліси Троцько, Вероніки Кірпи, Марії Кучерук, Ольги Явися, Катерини Васецької, які працюють у ЗЗСО Запорізької, Донецької, Дніпропетровської областей.

Старша викладачка Юлія ТАРАНЕНКО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print