Секційне засідання «Актуальні проблеми соціальної роботи та інклюзивної освіти»

Вже стало доброю традицією Бердянського державного педагогічного університету у травні організовувати тиждень науки, який проводиться в рамках щорічного Всеукраїнського фестивалю науки.

З огляду на це, 11 травня цього року кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти провела секційне засідання «Актуальні проблеми соціальної роботи та інклюзивної освіти» у рамках Всеукраїнського фестивалю науки для здобувачів спеціальності 231 Соціальна робота та викладачів.

У межах секційного засідання найкращі науковці з числа здобувачів вищої освіти мали змогу презентувати свої здобутки за навчальний рік і поділитися досвідом і враженнями від участі у наукових заходах всеукраїнського рівня.

Програма заходу включала доповіді:

Юлії Власової, переможниці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231 Соціальна робота, здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему: «Формування активної життєвої позиції особистості майбутнього соціального працівника в умовах закладу вищої освіти» (науковий керівник: асистент Наталія Мацейко);

Аліни Джеваго, здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти групи, на тему: «Особливості організації соціально-педагогічної роботи з профілактики наркоманії у закладах загальної середньої освіти» науковий керівник: старший викладач, к.п.н. Анастасія Попова);

Наталі Рибнікової здобувачки другого (магістерського) рівня вищої освіти, на тему: «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в системі соціальної роботи» (науковий керівник: доцент, к.п.н. Анастасія Тургенєва);

Олексія Кучерука, здобувача першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, на тему: «Соціальний проєкт «Молодь у стилі Еко» (науковий керівник: доцент, к.п.н. Катерина Петровська);

Крістіни Улітіної, здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, на тему: «Модель ідеального інклюзивного закладу освіти» (науковий керівник: асистент Наталія Мацейко).

Виступи науковців з числа здобувачів вищої освіти зацікавили викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, а також здобувачів-слухачів зі спеціальності 231 Соціальна робота. Жвава наукова дискусія стала підтвердженням студентського інтересу до наукових здобутків.

За активну наукову роботу протягом навчального року і в межах звітної науково-практичної конференції здобувачі вищої освіти отримали подяки та велике натхнення на нові наукові звершення.

Колектив кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print