Серпнева конференція освітян Запорізької області

29 серпня 2018 року відбулося традиційне розширене засідання серпневої конференції педагогічних працівників на тему: «Про результати роботи галузі «Освіта» Запорізької області у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік в умовах упровадження Нової української школи».

Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, а також представники обласної державної адміністрації розглянули основні питання щодо розвитку освіти в регіоні.

На конференції було підсумовано результати роботи освітньої галузі в минулому навчальному році та визначено пріоритетні завдання. Серед учасників – генеральний директор Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, голова обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, голова обласної ради Григорій Самардак, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, народний депутат України Микола Фролов.

Костянтин Бриль привітав присутніх з Днем знань. Голова обласної державної адміністрації відзначив, що Запорізька область залишається одним із лідерів у сфері освіти та наголосив на важливості розбудови системи освіти, як виразника рівня розвитку країни взагалі.

Очільник обласного парламенту Григорій Самардак підкреслив, що Запорізька область посідає провідне місце у запровадженні освітніх реформ, а освітяни є справжніми професіоналами.

Підсумки діяльності системи освіти у минулому навчальному році та основні завдання з покращення умов доступності якісної освіти в Запорізькому регіоні були представлені директором Департаменту освіти і науки ОДА Тетяною Озеровою.

Генеральний директор Директорату вищої освіти Олег Шаров зазначив необхідність створення фахової передвищої освіти.

Вчені ЗВО під головуванням ректора БДПУ, професора Ігора Богданова та першого проректора, професора Ольги Гуренко також взяли участь у засадничих заходах області, які пройшли в ЗОДА. Ректором БДПУ було порушено питання проблеми методики формування регіонального замовлення на умовах державно-приватного партнерства, а також були підведені підсумки цьогорічної вступної кампанії.

Перший проректор Ольга Гуренко, підсумовуючи здобутки БДПУ на виставці, розкрила особливості інклюзивного освітнього середовища в умовах Нової української школи. Досягнення у галузі професійної підготовки майбутніх учителів початкової освіти в умовах НУШ презентували декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, професор Людмила Коваль та завідувач кафедри початкової освіти, професор Алла Крамаренко. Всебічне висвітлення результатів було представлено робочою групою кафедри (доц. Олена Малицька, Катерина Степанюк, ст. викл. Тетяна Ніконенко). Технічна складова нововведень в педосвіті висвітлена доцентом кафедри фізики та методики навчання фізики Андрієм Лазоренком.

На серпневій конференції освітян Запорізької області було порушено багато проблем, проте визначено основне завдання для сучасних ЗВО – підготовка успішного вчителя, людини-лідера, здатного створювати креативний освітній простір для здобувача освіти в умовах Нової української школи.

IMG-0e0bbe69546d0416ea3a296a0974d7b2-V  IMG-480a0b1735a7a57269f54d5fb5e547ff-V

IMG-108301b0aa0b07acf889a72df5a7fb16-V

                                           З матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print