Серпневий «інтенсив» кафедри іноземних мов і методики викладання

Початок серпня видався насиченим для викладачів кафедри іноземних мов і методики викладання, які активно долучились до модулів програми ARS DOCENDI, спрямованих на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Центр викладацької майстерності запропонував дуже цікаві та змістовні модулі різноманітної тематики: «Сучасні інтерактивні методи навчання у вищій школі», «Професійні ролі сучасного викладача», «Педагогічна майстерність викладача вищої освіти» та «Лідерство в освіті».
Професійні тренери-фасилітатори (Наталя Цибуляк, Ольга Фролова, Олександр Голік, Олена Колпакчи, Анастасія Петровська, Богдана Салюк, Ірина Школа) змогли «занурити» учасників у невимушену атмосферу активної співпраці, розкривши секрети ефективного професійного зростання, навчили бути готовими до викликів сучасності в контексті синхронного та асинхронного навчання, поділилися новітніми інтерактивними методами навчання, інструментами для їх використання, обговорили проблеми «професійного вигорання» та лідерства в освіті, акцентували на ролі сучасного викладача в системі неформальної та інформальної освіти.
Наприкінці модератори ARS DOCENDI поділилися великою кількістю корисних матеріалів, які допоможуть викладачам у подальшому самовдосконаленні та ефективній роботі зі здобувачами освіти.
Особлива подяка натхненниці проєкту, професорці Ользі Гуренко, яка завітала на заключну зустріч і привітала всіх учасників з успішним завершенням курсів та початком нового навчального року.
Бажаємо тренерам успіхів і з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.

Доцентка кафедри ІММВ Оксана Дуброва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print