Сімейна традиція ансамблю «Марлен» по-новому

Виробнича практика в хореографічному колективі здобувачів І рівня вищої освіти денної форми навчання Бердянського державного педагогічного університету традиційно завершується проведенням конкурсу «Зірочка МарЛен». В умовах дистанційного проходження практики це не стало винятком.

Студенти-хореографи підготували даний захід разом з викладачами-практиками Оленою МАРТИНЕНКО, Юлією ТАРАНЕНКО, Наталею КРИВУНЬ.

Конкурс хореографічної майстерності «Зірочка МарЛен–2020» (сімейний випуск) набув нового масштабу – став не лише внутрішнім заходом, а й доступним для всіх охочих доторкнутися до душевності, тепла та родинного щастя.

У суботу 30 травня о 18 годині глядачі спостерігали за виступами конкурсантів та церемонією нагородження онлайн на YouTube каналі Юлії ТАРАНЕНКО.

Студенти-практиканти підготували сценарій, номери конкурсантів, відео-заставки, відомості для журі, макет диплому тощо. А це дійсно плідна та колосальна робота на високому професійному рівні!

Дана практична підготовка надала студентам-хореографам нових знань і вмінь: працювати в команді дистанційно (не тільки з батьками, а й з усією родиною вихованця), оволодіти формами та методами роботи з дітьми онлайн, створювати нові проєкти, самовдосконалюватися. Практиканти оволоділи загальнопрофесійними та спеціальними фаховими компетентностями, проявили високий рівень знання, уміння, самостійність і відповідальність.

За рішенням членів журі (Олена ЄМЕЛЬЯНОВА, Тетяна ФУРМАНОВА, Наталя ЛИСЕНКО, Олег БАЛАБАН, Людмила КОВАЛЬ) переможців визначати не стали, адже всі родини дуже яскраві та талановиті! Кожна сім’я отримала свій титул.

Ми вдячні всім членам журі за плідну роботу в умовах дистанційності!

Хто не встиг зануритись у родинне тепло, можна переглянути конкурс «Зірочка МарЛен–2020» на каналі https://www.youtube.com/watch?v=w8H3nEI9Agk

За матеріалами кафедри теорії та методики  навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print