Складні часи – нові можливості

На початку серпня 2020 року Бердянським державним педагогічним університетом, громадською спілкою «Українська асоціація освіти дорослих» і громадською організацією «Центр освіти дорослих» у рамках проєкту «Складні часи – нові можливості» була реалізована короткострокова освітня програма для навчання осіб, які втратили роботу внаслідок пандемії.

Всього в Україні було відібрано 2 міста для реалізації цієї програми, одним з яких став Бердянськ.

Освітня програма складається з трьох блоків: «Право», «Самоосвіта», «Працевлаштування». Мета програми – навчити тимчасово безробітних громадян захищати свої соціальні права, шукати роботу та займатися самоосвітою для професійної перекваліфікації.

Участь у програмі дозволить учасникам:

– знати і вміти реалізовувати на практиці свої права безробітної особи та базові права громадянина (право на державну підтримку безробітних осіб, право на звернення до органів влади, право на підприємницьку діяльність інші релевантні меті проєкту права);

– усвідомити важливість навчання впродовж життя, зокрема зрозуміти можливість перекваліфікації протягом життя, знати і вміти користуватися сервісами онлайн-освіти, знати найзатребуваніші (найактуальніші) навички 21 століття і розуміти як і де їх здобути;

– знати як державні, так і недержавні установи (в т.ч. онлайн-сервіси), можуть сприяти працевлаштуванню, мати базові навички правильного складання резюме та мотиваційних листів, уміти поводити себе під час співбесіди з роботодавцем.

Проект «Складні часи – нові можливості» здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Захід провели тренери Тетяна Несторенко та Павло Буянов.

Дуже дякуємо учасникам за активність і креатив!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print