Літнє стажування у Варшаві

З червня по липень доцент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Наталя Захарова проходила міжнародне стажування в університеті Collegium Civitas м. Варшава. Тема стажування відповідала сучасним викликам у розвитку вищої школи України – «Інтернаціоналізація вищої освіти». Зважаючи на пандемію, стажування відбувалося в дистанційному режимі на платформі Zoom.

Під час навчання було отримано новий досвід та знання, що стало можливим завдяки високому рівню викладання польськими лекторами, які подали насичену, корисну і змістовну інформацію щодо інтернаціоналізації вищої освіти. Два тижні позначені продуктивною працею, професійною комунікацією з колегами. Емоційне задоволення отримала від лекцій та спілкування польською мовою, адже 70% інформації розуміла без професійного перекладу фахівця компанії ELPO.

Вагомою складовою стажування було створення індивідуальних проєктів учасниками. І дуже приємно, що під час підбиття підсумків стажування координаторами у числі кращих проєктів серед 80 вишів України було названо й БДПУ – «Імплементація інклюзивних практик країн ЄС в освітній простір ЗВО України» доцента Наталі Захарової.

Висловлюємо вдячність організаторам і професорсько-викладацькому складу Collegium Civitas за змістовну і цікаву програму стажування.

Наталя Захарова,

 доцент кафедри соціальної роботи  та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print