«Український check-in» у БДПУ

Буває і таке. В неділю з головного корпусу БДПУ професор Вікторія Константінова забирала стенди, приготовані для вуличної виставки «Неймовірний старий Бердянськ». Виставки, яка готувалась в рамках проєкту «Яка твоя історія?» і на афіші якої зображений той самий корпус університету і…

На ганку університетського корпусу Вікторія Константінова побачила двох хлопців з камерою, які спитали, а чи можна подивитись «цю цікаву будівлю» з середини. За їхніми словами, до понеділка хлопці чекати не могли, оскільки їхній короткий візит до Бердянська вже закінчувався.

Як з’ясувалось, хлопці є командою програми «Український check-in». Після сезонів тревел-шоу «Євро check-in», «Американський check-in», «Латиноамериканський check-in», «Азійський check-in», «Північний check-in», «Середземноморський check-in» вони вже підготувались до зйомок у Китаї, але тут на заваді став коронавірус. Тож був розпочатий «Український check-in». І ось вони в Бердянську!

Тож ведучі тревел-шоу із захватом подивились і познімали і саму будівлю БДПУ, і її внутрішній двір, і Музей історії університету, залишивши на згадку запис у книзі відвідувачів. Будемо чекати програми!

Професор Ігор Лиман,

координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print