Слова вдячності від магістрів

Багато поколінь студентів та викладачів створювали історію нашої Альма-матер. Українська вища школа послідовно інтегрується в єдину Європейську освіту. Велика кількість магістрів отримали довічний статус – Випускник Бердянського державного педагогічного університету. Зірковий випуск 2021 року – це ще одна яскрава сторінка нашої історії. Прощання з університетом – урочиста та сумна хвилина, попереду складна, але, сподіваємось, щаслива та світла дорога в Велике життя!

Хочемо висловити слова подяки ректору БДПУ, професору Ігорю Богданову, який створює всі умови для отримання професійних компетентностей, голові профспілкового комітету БДПУ Віталію Лолі, який завжди підтримує талановитих студентів і всім викладачам факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв за високий професіоналізм та компетентність, доброзичливість, терпіння, готовність відповідати на будь-які питання своїх студентів. Сподіваємося, що багаторічний досвід і щира відданість своїй справі сприятимуть подальшому розвитку духовного та інтелектуального рівня наступного покоління студентів. Нехай ніколи не вичерпується доброта і мудрість у ваших серцях!

Ваша робота – це приклад ентузіазму та самовідданості! Ви майстерно заряджаєте позитивним настроєм на успішні досягнення в освітній діяльності!

Підтвердженням цього є результати, які демонструють студенти спеціальності 013 Початкова освіта. Ми щиро дякуємо за Вашу працю та бажаємо нових професійних досягнень!

Особливу вдячність висловлюємо декану факультету, докторці педагогічних наук, професорці, заслуженій працівниці освіти і науки України Людмилі Коваль, за її високий професіоналізм, за турботу й увагу до студентів. Її інтелігентність, батьківська та материнська мудрість додає сили і впевненості.

Хочемо звернутися до здобувачів вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету: «Хлопці та дівчатка, вам дуже пощастило навчатися у талановитих, розумних та добрих людей. Цінуйте їхню працю, бережіть їх, не скупіться на добрі слова та вчинки. Ви обрали гідний навчальний заклад, успіхів вам у професійному становленні!»

Марина Стельмах, магістрантка факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, спеціальності 013 Початкова освіта


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print