Співпраця викладачів кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ з «Центром професійного розвитку педагогічних працівників»

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ активно співпрацюють з центром професійного розвитку педагогічних працівників Бердянської міської ради.

2 листопада 2021 року було організовано вебінар для вчителів біології, основ здоров’я, хімії, географії на тему: «Формувальне оцінювання: виклики сьогодення». Спікерами виступили Галина Момот, консультантка ЦПРПП та доктор педагогічних наук, професор кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ Хатунцева Світлана.

Під час зустрічі учасники вебінару ознайомились із сучасними підходами до поняття оцінювання, розглянули окремі техніки формувального оцінювання, ознайомились із сучасними онлайн-інструментами для формувального оцінювання. Учасники вебінару активно спілкувались, обмінювались досвідом, обговорювали проблеми підготовки педагогів, готових до роботи в умовах інклюзивного освітнього простору за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Під час зустрічі було наголошено на актуальних питаннях підготовки майбутніх вчителів біології та основ здоров’я на бакалаврському та магістерському рівнях вищої освіти, окреслено перспективи подальшої співпраці.

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини

 та фізичної реабілітації БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print