Тренінг «Як позбутися негативних думок» для студентів-філологів

2 листопада на базі факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету пройшла зустріч здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)» з Мариною Радіоновою, завідувачкою навчальною психолого-консультативною лабораторією.

В інформаційному суспільстві усе більшого значення набувають так звані «м’які навички», до яких належать здатність мислити критично і креативно, аналізувати проблеми і генерувати рішення, ефективно спілкуватися і налагоджувати взаємини, попереджувати та конструктивно розв’язувати конфлікти, володіти собою і керувати стресами. Однак ці навички складно розвинути в рамках традиційного заняття, тому зустріч студентів групи 3 ГМЛА із практичним психологом відбулася у формі тренінгу, тема якого виявилася актуальною для багатьох з них.

Учасники поділилися враженнями від заходу.

Федченко Талісія:

«Усі ми час від часу маємо негативний напрямок думок. І ці думки відволікають нас від важливих справ чи сприяють конфліктам із близькими, бо нам хочеться закритися в самих собі. І під час психологічного тренінгу на тему “Як позбутися негативних думок” Марина Сергіївна розкрила нам декілька секретів, як саме це можна зробити. Також тренінг передбачав практичні вправи, під час виконання яких ми отримали корисні коментарі від тренерки, що сприяли покращенню розуміння себе і своїх ментальних труднощів. Особисто мені зустріч сподобалась, оскільки мені імпонувала психологиня, не дивлячись на те, що я людина емоційно закрита і мені важко з кимось ділитися чимось важливим».

Лихацька Вікторія:

«Під час тренінгу я опанувала базову інформацію про негативні думки: що це таке та звідки вони беруться. Психологиня гарно пояснювала та наводила приклади, за допомогою яких, матеріал швидше засвоювався. Практична частина тренінгу була мені до душі, адже я з’ясувала для себе причини своїх негативних думок. Дякую за такий цікавий досвід та тренінг!»

Дякуємо Марині Радіоновій за надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу!

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print