Старт «SUMMER CAMP FDSSO 5.0»

08.07.24 стартувала чергова зміна літнього табору «SUMMER CAMP» факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Це 5 табірна зміна, яку організовує факультет для своїх студентів і не тільки.

Цьогорічна зміна особлива: учасниками табору стали студенти різних університетів України: Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Херсонського державного університету, Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Маріупольського державного університету, Хортицької національної навчально-реабітаційної академії. Це наші друзі, однодумці, які завжди готові поділитися власним досвідом і взяти у нас щось цікаве і корисне.

Доєдналися до нас й наші здобувачі – філологи, хореографи, психологи, викладачі БДПУ.

Особливо приємно побачити в таборі хлопців (випускників і теперішніх студентів), які зараз на Донецькому і Запорізькому напрямках.

Для когось це перший табір, а для когось 4-5, незважаючи на те, що БДПУ закінчили ще до війни, але рідні стіни (хоч і віртуальні) притягують.

На жаль, чергова трагедія в нашій країні позначилася на настрої учасників, але знайомство відбулося, а ті психологічні поради, які ми вмістили на сторінках, стали корисними як для кожного особисто, так і для діток у бомбосховищах. Про це вже написали наші учасники.

А попереду ще багато цікавого і корисного. То ж доєднуйтесь, щоб поринули у літо разом! На вас чекають багато сюрпризів та приємних подарунків!

 За матеріалами факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print