START у новий навчальний рік під звуки сирен та вибухів

Сьогодні наша країна переживає ще один із найскладніших етапів в її історії. Війна внесла корективи в життя кожного, але й це не завадило студентам 3 курсу спеціальності 061 Журналістика зібратися на онлайн зустріч з куратором Анжелікою Шульженко.

Кураторська година під гаслом «Я і Україна» ознаменувала початок нового навчального року. Зважаючи на те, що студенти наразі мають великий «багаж» особистих проблем, кожен знайшов вільний час для того, щоб поділитися своєю історією про літні канікули. Звичайно, мало було сказано про безтурботно проведений час на морі з медовою пахлавою та атракціонами. Натомість ці веселі миті було замінено розповідями про життя на окупованих територіях, переїзди та смуток, що заліг на душі.
Але студенти БДПУ – це люди, які кожну хвилину проводять із користю, тому паралельно було розглянуто організаційні питання, обговорено подальший план навчання на новій для групи сходинці та обрано нову старосту, Вікторію Напрягло.
Хоч ми і маємо досвід дистанційного навчання, і нас цим не залякати, та кожен вірить, що другий семестр цього року, розпочнеться зі всім відомої стежини, що веде до головного корпусу Бердянського державного педагогічного університету, де відбудеться урочиста лінійка з нагоди повернення нашої родини до таких рідних серцю стін.
Все буде Україна! Все буде БДПУ!

Фото з архіву

ВікторіяНапрягло,
здобувачка вищої освіти спеціальності 061 Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print