СТУДЕНТСЬКА ЕЛІТА БДПУ

Роздуми після підбиття підсумків конкурсу

«Студент року – 2013»

stud_year

Студентські роки – це, без сумніву, найяскравіший період у житті кожного, хто вирішив свої молоді роки присвятити здобуванню освіти в виші. Адже кожен день приносять нам багато нових емоцій, перемог, які надихають йти далі, знаходити вихід з будь-якої ситуації. І в БДПУ, завдяки активній підтримці ректора, професора Вікторії Зарви, намагаємося кожну студентську перемогу відзначити, а найактивніших, кращих з кращих – урочисто та гідно вшанувати. Тому й вже став традиційним щорічний осінній конкурс «Студент року». І цьогорічного жовтня в головній актовій залі пройшов «Осінній Бал», на якому завершився фінал конкурсу «Студент року2013». Три інститути і п’ять факультетів представили своїх учасників, кращих з кращі з кращих, справжню студентську еліту БДПУ.

Усього інститути та факультети представили на розгляд журі понад 40 претендентів з таких номінацій: «Студент – вчений року», «Студентська сім’я року», «Студент – лідер студентського самоврядування», «Студент – волонтер», «Студент – профспілковий діяч», «Студент – суспільний діяч», «Студент – спортсмен», «Студент – журналіст», «Студент – артист».

Перед журі, до складу якого входили: перший проректор БДПУ Володимир Федорик, проректор з наукової роботи Ігор Богданов, голова профспілкового комітету Віталій Лола, голова студентського клубу Євген Голік, редактор газети «Університетське Слово» Степан Герилів, голова студентської ради університету Вікторія Каліберда, стояло непросте завдання: все ж таки визначити ім’я переможця в кожній номінації, а це було зовсім нелегко, враховуючи вагомість досягнень кожного з учасників.

У конкурсній номінації «Студент – вчений року», окрім переможців, брали участь 7 студентів: Юрій Білай – студент ІV курсу соціально-гуманітарного факультету; Дар’я Гладушко – студентка IV курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв; Марія Максименюк – студентка IV курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв; Марина Богдан – студентка V курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв; Лілія Чапко – студентка IV курсу факультету фізико-математичної та технологічної освіти, а перемогу отримали: Алла Дерябіна – студентка IV курсу Інституту філології та соціальних комунікацій та Анатолій Тюркеджи – студент VІІ курсу факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій.

Переможцями номінації «Студентська сім’я року» стали: Сергій та Надія Негрії – студенти IV курсу факультету фізико-математичної та технологічної освіти; Максим та Анастасія Васильєви – студент IV курсу соціально-гуманітарного факультету та студентка ІІ курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв. До речі, саме в цей же вечір у пари Негрій народилась донечка.

Вже другий рік залишається головою студентської ради Вікторія Каліберда. Серед усіх номінантів: Максим Тюхта – студент V курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв; Марина Чевюк – студентка V курсу Інституту соціально-педагогічної та колекційної освіти; Володимир Жаров – студент ІV курсу факультету економіки та управління, саме вона була обрана переможницею. Ініціативна, відповідальна, має креативні здібності, активний лідер студентського самоврядування та голова студентської ради університету.

Видатній письменниці Ліні Костенко належать слова: «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом». Саме ці слова є епіграфом життя студентів номінації «Студент – волонтер року». Серед номінантів цьогоріч були: Валерія Самсонова – студентка V курсу Інституту соціально-педагогічної та колекційної освіти, Анастасія Помиляйко – студентка ІІІ курсу соціально-гуманітарного факультету, а перемогу отримала Анастасія Кочмар – студентка VІ курсу Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти.

А студентка IV курсу факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій Валерія Калайтан стала переможницею в номінації «Студент – профспілковий діяч».

У номінації «Студент – журналіст» серед двох домінантів перемогу одержав Олександр Степаненко – студент ІІІ курсу факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій, а грамоту за участь Олена Тищенко – студентка ІІІ курсу Інституту філології та соціальних комунікацій. Олександр – учасник Міжнародних, Всеукраїнських науково-практичних конференцій за різноманітними аспектами сучасної української журналістики, зокрема, з проблематики молодіжної та студентської преси; він докладає багато зусиль до виходу у світ газети «Університетське Слово», є організатором та редактором її інтернетверсії…

Номінація «Студент – спортсмен»у цьому році була представлена також студентами різних спеціальностей і в нелегкій боротьбі перемогу отримала майстер спорту України міжнародного класу з ушу Ганна Терещенко – студентка IV курсу факультету фізичного виховання. Інші номінанти: Володимир Жаров – студент IV курсу факультету економіки та управління, Вікторія Кунда – студентка ІІ курсу соціально-гуманітарного факультету, Ірина Димова – студентка ІІІ курсу факультету комп’ютерних та енергозберігаючих технологій, Антон Лазаренко – студент ІІ курсу Інституту філології та соціальних комунікацій отримали почесні грамоти за участь в конкурсі.

У номінації «Студент – суспільний діяч» брали участь студенти різних спеціальностей: Людмила Цуркан – студентка IV курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв; Ярослав Шептій – студент ІІІ курсу факультету фізико-математичної та технологічної освіти, а перемогу здобув Станіслав Захаревич – студент VІ курсу соціально-гуманітарного факультету, голова студентської ради університету у 2011-2012 н. р. Він має активну життєву позицію, відмінник, захоплюється цивільно-правовими дисциплінами, бере активну участь у дебатах соціально – політичної тематики, цікавиться питаннями виборів та референдумів в Україні.

У номінації «Студент – артист» брали участь 5 студентів: Діана Кориневич – студентка ІІІ курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв; Юлія Арішака – студентка ІІІ курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв; Богдан Юр’єв – студент ІІ курсу факультету економіки та управління; Микола Мурашов – студент ІІ курсу факультету економіки та управління. А переможницею стала Уляна Єгорова – студентка IV курсу Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Відмінниця, талановита та творча дівчина, про що свідчить її участь у вокальних конкурсах України та за кордоном. Вона завжди є учасницею культурних заходів в університеті, отримала кращий студент року в своєму інституті в 2012 році.

А переможцем цілком справедливо визнано щирого й талановитого Володимира Жарова студента IV курсу факультету економіки та управління. Вітаємо Володимира з цією подією та бажаємо подальших успіхів та творчих перемог!

Ми вдячні всім, хто підтримав наше свято: депутату Верховної Ради України Олександру Пономарьову, директору розважального комплексу «Атлантіс» Алексі Антідзе, піар-менеджеру компанії «Іван Таксі» Андрію Голіцину, директору відділення «Бердянський філіал» «ПриватБанку» Володимиру Бучакчийському, директору кафе «Шмідт і Ко» Михайлу Бараннику, підприємцю Костянтину Дадаєву, депутатам міської ради Володимиру Безверхому та Олександру Бабаніну та, звичайно, голові комітету профспілки Віталію Лолі…

Всі конкурсанти отримали дипломи учасників, а переможці – призи та тепло-щирі привітання на свою адресу, адже всі вони – по-справжньому талановиті. Кожний з номінантів вже відомий, як активний учасник усіх університетських заходів та акцій, це – неповторна, творча особистість. Саме завдяки таким й формується велич та авторитет рідного БДПУ, і не випадково саме їх називають студентською елітою!

Анетта Омельченко,

провідний фахівець з виховної роботи БДПУ

На світлині Романа Костромицького: цьогорічні номінанти та переможці конкурсу «Студент року – 2013» разом із учасниками "Осіннього балу"


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print