СВЯТО «ОЛЬВІЙСЬКОГО БРАТСТВА»

Перший день листопада в БДПУ став приємним не лише сонячною погодою, а й теплою зустріччю великої «ольвійської родини». Вже традиційним став щорічний звіт про археологічну практику студентів-істориків соціально-гуманітарного факультету. І не дивно, що саме цього дня з нетерпінням чекають всі «ольвійці», бо для багатьох це свято зустрічі з добрими друзями, можливість побачитися та поспілкуватися один з одним, згадати приємні моменти неповторного «ольвійського» життя. Сьогодні в залі були присутні не лише студенти університету, а й викладачі, випускники та шановні гості.

Під час свята лунали душевні пісні про чарівну та неповторну Ольвію, студенти з гумором відтворювали на сцені актової зали своє життя в таборі (див. світлини). Багато теплих, зворушливих слів було промовлено керівником експедиції, доцентом кафедри політології та правознавства, кандидатом історичних наук Валентиною Папановою. Окрім студентів-першокурсників, цього року Ольвію вперше побачили старшокласники Бердянського муніципального ліцею, які невдовзі стануть гідною зміною більш старшому поколінню. Ліцеїсти брали участь у розкопках під керівництвом випускників БДПУ, а тепер вже й вчителів Віктора Дімітрова та Федора Каїри.

Приємним стало й те, що саме наших студентів за сумлінну працю Грамотою відзначила начальник ольвійської експедиції ІА НАНУ доктор історичних наук Алла Буйських.

Свято завершилось словами: « Ми не кажемо Ольвії прощавай, ми говоримо їй – до нових зустрічей». Бажаємо, аби «ольвійське братство» розвивалося й надалі, відкриваючи нам все нові цікаві з історії землі нашої…

Катерина Калініченко,

студентка-журналістка ІФСК

Світлини з архіву навчально-археологічної лабораторії БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print