Студенти ФФМКТО – переможці відбіркового турніру

Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування!

У жовтні 2020 року оргкомітет Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування ICPC проводив онлайн відбірковий турнір команд Запорізької області, в якому взяли участь п’ять команд факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

З шести призових сертифікатів – два отримали команди нашого університету. Зокрема ІІ місце присудили команді BSPU_Enchers (Андрій Саліонов, Роман Малий, Ігор Бова, Андрій Дьомін – тренер Володимир Лаврик), ІІІ місце – BSPU_Code_junkies (Євген Заволока, Дмитро Венецький, Владислав Меснянкин, Владислав Межуєв, тренер – Олександр Сосницький). Тож ці команди та команда BSPU_RuntimeException (Марк Буркут, Валерій Паценталюк, Ілля Антонюк, тренер – Олександр Сосницький) будуть представляти БДПУ в другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування ICPC у Південному регіоні (Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська та Донецька області).

Варто відзначити, що ICPC – це найстаріший, найбільший і найпрестижніший конкурс програмування у світі. Тож участь у ньому – почесна й відповідальна справа для студентів!

Нагадуємо, що у минулому році команда BSPU_Code_junkies та BSPU_Enchers зайняли відповідно перше та четверте місце у другому дивізіоні Української першості серед ЗВО. BSPU_Code_junkies досі залишається діючим чемпіоном України серед студентських команд. У загальному рейтингу з програмування серед педагогічних вишів країни БДПУ займає перше місце.

Вікторія Жигірь,

доктор педагогічних наук, професор,

декан факультету фізико-математичної,

комп’ютерної та технологічної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print