Студенти ГЕФ відвідали музей

3 грудня 2019 р. у рамках вивчення навчальної дисципліни “Історія української культури” студенти другого курсу  гуманітарно-економічного факультету разом з Юлією Королевською (старша викладачка кафедри історії та філософії) відвідали Бердянський художній музей ім. Бродського, в якому відбулося відкриття виставки «Радянський Давид». Після відкриття була лекція «Ісаак Бродський як промоутер тоталітарної політики», яку провів Кирило Ліпатов – історик, антрополог, завідувач наукового відділу Одеського художнього музею.

Лектор розповів присутнім біографію Ісаака Бродського, проаналізував  деякі з його найвідоміших картин та зазначив цікаві історичні моменти, які були пов’язані з написанням картин, на яких були зображені відомі радянські політичні лідери.

Виставка “Радянський Давид” є частиною масштабного проекту для музеїв півдня України “Мистецтво в авангарді суспільних змін”, що реалізується в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Приємною несподіванкою стала ознайомча екскурсія для студентів БДПУ,  яка була проведена співробітницею музею Алевтиною Кривановою.

Щиро вдячні співробітникам Бердянського художнього музею ім. Бродського та Кирилу Ліпатову за цікаву інформацію та з користю проведений час!

Студрада ГЕФ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print