Студенти та викладачі БДПУ на цьогорічній «Мовляночці»

Наприкінці лютого в БК «Нафтохімік» пройшло традиційне свято – “Мовляночка”. Цьогоріч воно відбувалося в рамках реалізації міського освітнього культурно-мистецького проекту «Мій Шевченко», приуроченого до 200-річчя з дня народження Кобзаря. В заході взяли участь представники міських національно-культурних громадських організацій, педагогічний колектив та учні гімназії № 3, делегації від усіх ЗОШ міста, вищих навчальних закладів, зокрема БДПУ, представники місцевих ЗМІ. Свято радувало, тривожило, звеселяло концертною науково-просвітницькою програмою про громадське, історичне, культурологічне значення творчості великого Кобзаря для України та народів Європи, вплив його творчості на розвиток загальнолюдської культури; тематичною виставкою «Шевченко та Європейський світ».

На святі Почесними грамотами були нагороджені переможці міського брейн-рингу «Шевченко та Європейський світ». Кульмінацією концерту стало виконання представниками національних товариств нашого міста «Заповіту» Т. Г. Шевченка різними мовами: геніальний твір звучав російською, польською, болгарською, грецькою, німецькою та єврейською мовами. Грецькою мовою його представила студентка І курсу факультету економіки та управління БДПУ Юлія Кісса за участю голови Бердянського грецького товариства «Елада» Ірини Нагай (заступник декана з виховної роботи факультету економіки та управління БДПУ).

Дружня атмосфера свята “Мовляночка” продемонструвала, що представники всіх націй та культур, які проживають у Бердянську, шанують культуру та традиції землі, на якій вони народились та виросли, свято бережуть мову, літературу, пісню своїх віковічних пращурів…

«Університетське Слово»

На світлинах: так заманювала, звеселяла,
вітала всіх цьогорічна «Мовляночка»

Світлини Олександра Бачурського,
студента факультету економіки та управління БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print