Сучасний урок зарубіжної літератури. Майстер-клас для філологів

11 грудня 2020 року закінчилася виробнича практика у студентів 4 курсу факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ. Новий етап у розвитку шкільної освіти пов’язаний із упровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації освітнього процесу. Це вимагає певного підвищення професійної майстерності вчителя, оволодіння новими знаннями, сучасними компетентностями, методами і технологіями, які б дозволили йому перебудувати навчально-виховний процес відповідно до нових вимог і підходів. Саме з такими інноваціями і мали можливість ознайомитися студенти під час практики, а також під час майстер-класу «Сучасний урок зарубіжної літератури», який 20 жовтня 2020 року провела Альона Олександрівна Єсипова, учитель української мови та літератури і зарубіжної літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи БЗОШ № 1.

Альoна Єсипова, випускниця Бердянського державного педагогічного університету (2015 рік), цього року посіла перше місце в конкурсі «Учитель року» (м. Бердянськ) та друге місце у ІІ етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Зарубіжна література» (м. Запоріжжя).

Під час майстер-класу Альона Олександрівна акцентувала увагу присутніх на предметних і ключових компетентностях, реалізації наскрізних ліній під час уроку, структурі сучасного уроку, використанні ефективних методів, прийомів та ігрових технологій у процесі навчання, поділилася власним досвідом і дала студентам практичні поради.

За матеріалами кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print