Свіже слово із Пуебла…

 7 квітня відбулося позачергове засідання лабораторії  «Дослідження цифрових систем і оновлювання джерел  енергії» (LISDER)  під керівництвом завідуючого лабораторією професора Хосе Итало Кортеса Факультету комп'ютерних наук Заслуженого Автономного Університету Пуебла  з представником нашого університету – кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри комп’ютерних технологій в управлінні  та навчанні й інформатики Ганною Алєксєєвою.

На зустріч із нашою Ганною Миколаївною завітали: декан факультету,  професор, доктор комп'ютерних наук  Маркос  Гонсалес Флоріс ;  доктор хімічних наук, керівник  лабораторії біофізики хімічного ф-ту Андріан Эрнандес; професор, доктор технічних наук, Грігоріо Трінедал Гарсіа; професор, доктор технічних наук Хосе Люіс Амека;  професор, доктор технічних наук Карлос Ріос; професор, доктор технічних наук факультету електроніки Роберто Муруєта Форті; студенти Альдо Сентено Агіляр, Омар Гаррило Вергара, студентка-магістрантка фізико-математичного факультету спеціалізації прикладної фізики Адреа Монтиієль Перес; студент-магістрант електронного факультету спеціалізація електроніка Мануель Родрігес; студентка-магістрантка факультету комп'ютерних наук Монсерат Чекійо.

IMG_20170406_123152398

Ганна Алєксєєва в листі до редакції, зокрема, повідомляє: «Після презентації нашого університету та факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти виникло запитань: «Де знаходиться ваш університет щодо розташування до Росії?», «Азовське море – це Чорне море?», «Яку освіту треба здобути, що дає право бути викладачем вашого університету?», «Коли і на яких курсах читається педагогіка, психологія, філософія?», «Чи має право студентів працювати? З якого курсу? В якій лабораторії маю право працювати?», «Де працюють студенти після закінчення навчання?»,  «Чи ведеться статистика випускників?»,  «Як вирішено питання мобільності студентів і викладачів?», «В яких умовах живуть і вчаться студенти?», «Чи можна їхнім студентам приїхати на навчання до БДПУ? Що для цього потрібно?», «Якою мовою викладатимуть нашим студентам у вас, якщо російської вони не знають?»,«Які умови потрібні для вивчення мови?», «Ви показали багато друкованих підручників і збірників наукових праць, а вам потрібно обов'язково їх друкувати і видавати?».

Уже сам спектр запитань говорить про те, що їхнім студентам та викладачам цікаво знати про нас усе, а відповідаючи на деякі питання, приходилося «викручуватися»: «А якщо студент, який до вас приїде, не здасть такого предмету, скажімо, як педагогіка?..». Відповіла: «Проведемо відповідний спецкурс» – і всі схвально закивали головами! «Як ви досягаєте майстерності  у викладанні?». Відповідь була розгорнутою, тому це ще потягнуло ще більше питань: «Практика? Це як і де? І навіщо? І яка на якому курсі буває? І що  вони там роблять? І хто курирує? І чи оплачується це додатково?..». Відповіді мої схвалили. Тут такого немає… А на запитання «Яке буває дозвілля студентів?» прийшлось відповідати довго, бо розповідати, слава Богу, було про що…

IMG_20170406_125128095

Такі зустрічі допомагають не тільки викладачам внести щось нове у свою роботу, але й розкривають майбутнім фахівцям додаткові можливості для свого навчання!» – завершила свою цікаву розповідь наша Ганна Алєксєєва.

1

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Ганни Алєксєєвої)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print