Символ студентського життя

Сьогодні, 21 травня, біля гуртожитка БДПУ відбулось відкриття нового арт-об’єкта, що символізує студентське життя, який буде милувати око не лише здобувачам вищої освіти, а й мешканцям та гостям нашого міста.

Презентацію арт-об’єкта розпочали студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, які підготували символічну хореографічну композицію.

До присутніх, студентів та викладачів, звернувся ректор університету, професор Ігор Богданов. У привітальному слові він наголосив, що у нашому закладі вищої освіти створюються належні комфортні умови для роботи та навчання, зокрема подякував партнерам – директору Бердянського професійного ліцею Сергію Дудукалову та майстру виробничого навчання Бердянського машинобудівного ліцею Олександру Шапошнику, які допомогли втілити мрію у життя.

До слова запросили і члена ради гуртожитку, студентку 4-го курсу Віту Тихеньку, яка подякувала керівництву за такий подарунок, але зазначила, що буде сумувати по затишній атмосфері БДПУ, адже завершує навчання.

Максим Ладний,

студент 3 курсу спеціальності 061 Журналіста


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print