Тайм-менеджмент для успішного навчання

Питання ефективного планування та управління часовими ресурсами завжди залишається актуальною. Адже в шаленому темпі ХХІ століття так багато хочеться встигнути, а часу, виявляється, не так вже й багато. У цьому 2 листопада переконалися здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), які відвідали майстер-клас завідувачки навчальної психолого-консультативної лабораторії Марини Радіонової «Тайм-менеджмент для успішного навчання».

Так, студентами було визначено власні резерви часових ресурсів, ознайомлено з основними принципами та інструментами тайм-менеджменту, розглянуто «заповіді» ефективного управління часом.

Отже, учасники та учасниці майстер-класу отримали важливі інсайти, цінні знання та цікаві інструменти для грамотного планування справ та розподілу власного часу, щоб усе встигати та бути максимально ефективною особистістю!

Дякуємо навчальній психолого-консультативній лабораторії та, зокрема Марині Радіоновій, за співпрацю та створену надзвичайну робочу психологічну атмосферу!

За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print