Традиційна конференція на освітянському фронті

Незважаючи на воєнний стан, перебої з електропостачанням, 17-18 листопада 2022 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка традиційно відбулась ХV Міжнародна науково-практична конференція «Спеціальна і інклюзивна освіта: проблеми та перспективи».

До заходу доєдналися понад 200 учасників з України, Польщі, Словаччини, Італії та Німеччини. На пленарному засіданні та круглих столах прозвучали доповіді науковців та практиків різних закладів, що підіймали найактуальніші питання спеціальної освіти сьогодення. Бердянський державний педагогічний університет представляла декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, доцент кафедри прикладної психології та логопедії Євгенія Линдіна.

У колі однодумців за темою «Кваліфікаційні варіанти професії логопеда в умовах реформи системи освіти та охорони здоров’я в Україні» Євгенія Линдіна виступила з доповіддю «Виклики підготовки конкурентоспроможних фахівців 016 Спеціальної освіти в умовах воєнного стану». Були окреслені труднощі підготовки майбутнього логопеда під час війни й тимчасового переміщення університету та основні способи їх вирішення.

Доєднавшись до круглого столу «Система надання логопедичних послуг у закладах освіти» доценткою було проаналізовано ретроспективу логопедичної допомоги особам з різними категоріями порушень в доповіді «Історичні витоки логопедичної допомоги особам з особливими освітніми потребами в Україні».

Два потужних дні наукових дискусій, презентації наукових підходів, налагодження контактів та сприяння розвиткові спеціальної та інклюзивної освіти в Україні.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, бачити колег, обмінюватися досвідом, навчати та навчатися!

За матеріалами факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print