Тренінг із грантрайтингу від Фонду Східна Європа як шлях до самовдосконалення викладачів кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін

З 20 по 22 вересня 2022 року відбувся тренінг із грантрайтингу від Фонду Східна Європа в форматі онлайн на освітній платформі ZOOM. Тренінг пройшли доцентки кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету Віра Бурназова і Юлія Тараненко.

Програма тренінгу з підготовки грантових заявок включала 5 сесій: Грантові заявки: дизайн проєктів та особливості аплікаційних форм Фонду; Базові інструменти оцінки результатів проєкту; Комунікації у грантових проєктах; Програмна звітність за результатами проєкту; Питання-відповіді.
Викладачі кафедри мали можливість поспілкуватися з провідними фахівцями Фонду Східна Європа, такими як Любов Марголіна, менеджерка з розвитку програм, експертка з оцінювання організаційної спроможності (OCA), Ольга Мілянович, комунікаційна координаторка, Марина Гопко, програмна координаторка, фахівчиня з грантів та ін.
«Незважаючи на певний досвід з подання грантових заявок, участь у тренінгу дозволила отримати для себе нову й цікаву інформацію. Корисними були поради зі звітування, які спирались на логічну модель та включали описову, табличну частини і додатки. Також ми зацікавилися питанням конкурсу грантів від Фонду Східна Європа в межах Програми «Стійкість»» – поділилася своїми враженнями від тренінгу Віра Бурназова.
Юлія Тараненко, до цього часу не маючи досвіду у сфері грантової проєктної діяльності, відзначила ґрунтовність і змістовність тренінгу. Під час сесії «Питання-відповіді» отримала пораду від Любов Марголіної щодо участі в написанні і подачі заявок із грантових проєктів, адже викладачі кафедри зацікавлені в участі у грантовій діяльності у сфері освіти та культури і раді отримати підтримку як від Фонду Східна Європа, так і від інших організацій.

Статтю підготувала
доцентка кафедри ТМНМД
Юлія Тараненко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print