YOU CAN!

Продовжувати навчання в умовах невизначеності – справа нелегка. Треба багато сил та ресурсів, щоб залишатися в тонусі, відвідувати навчальні заняття, успішно поєднувати самопідготовку та роботу, розвиватися як особистість, не забувати про побут – і це все одночасно.

Де ж знайти мотивацію, натхнення та ті самі ресурси? Відповідь – прислухатися до себе та усвідомити власні потреби, а також знайти шляхи їх задоволення.
Із цією метою було проведено інтенсив «YOU CAN». Проєкт було організовано за ініціативи студентської ради факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв та підтримки навчальної психолого-консультативної лабораторії і кафедри психології.
Протягом зустрічі учасниці – здобувачки різних курсів і спеціальностей факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв – усвідомили власні потреби та бажання, сфокусувалися на актуальних відчуттях і цілях, проаналізували, яких ресурсів їм не вистачає та визначили дії, які необхідно виконати «тут і зараз», щоб підвищити власну резильєнтність, створити власний комфортний особистісний простір.
Учасниці і спікерка інтенсиву – асистентка кафедри психології Марина Радіонова – надихнулися емоційним спілкуванням, цінними усвідомленнями та взаємною підтримкою.
Щиро бажаємо, щоб отримані інсайти наповнили учасниць та дали їм сил рухатися далі до комфорту та успіху!

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print