Закордонна публікація монографії доцентки кафедри іноземних мов та методики викладання Оксани Халабузар

У сучасному швидко змінюваному світі надзвичайно важливими є навички оперативно орієнтуватися в інформаційному полі, критично оцінювати ситуацію, робити висновки та приймати виважені, вірні рішення. Все це стає можливим за умови сформованого логічного мислення майбутнього фахівця і саме цей аспект фахової підготовки був розкритий у монографії доцентки Оксани Халабузар “Formation of the Students’ Logical Skills”, що була видана англійською мовою у 2020 році у міжнародному виданні та пропонується для покупки на платформах Amazon, Ebay та ін.

У своїй публікації науковиця акцентувала на важливості формування знань із основ логіки, її законів, відношень між поняттями, теорії аргументації; навичок аналізу, синтезу, класифікації на заняттях із дисциплін гуманітарного циклу.
До речі, запропонований Оксаною Анатоліївною освітній компонент “Logical Thinking of the Modern Specialist”, який ліг в основу публікації за кордоном, якраз допомагає і нашим здобувачам бакалаврського та магістерського рівня удосконалювати власне логічне мислення на заняттях англійської мови та літератури за допомогою сучасних інтерактивних методів, що сприяє інтенсифікації отриманих знань та навичок.
Раді повідомити, що колеги з європейських країн гідно оцінили рівень наукової публікації Оксани Халабузар і у 2022 році монографію було перекладено у Германії декількома мовами, а отже БДПУ поширює межі свого наукового поля. Тримаймося та пишаймося одне одним. Слава Україні!

Dear Oksana Khalabuzar,
We have partnered with an award-winning translation company in Germany and made a huge step to expand your book’s audience by translating it in many languages. Now people throughout Latin America, Europe, and elsewhere will have the chance to read your book in their native languages.
If you would like to purchase the translations of your book (ISBN 978-620-0-26572-2) and support our idea, we are offering a 30% bundle discount for a very short time. Get your copy in each language here: https://www.morebooks.shop/gb/translation_bundle_a9a99296040

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print