Найактивніші представники органів студенського самоврядування різних вишів України недавно збиралися в Києві на форумі “Student Action-ефектині туденські організаціїї» від Британскої, де проходили дуже цікаві лекції та тренінги.
Як формувати команду дізнавалися зі спікером Христиною Голинською, яка наразі є викладачкою Київської школи економіки, а раніше протягом 7 років викладала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на кафедрах політології та публічного врядування. Вона розповідала, як побудувати команду мрії, яка блискавично управлятиме всіма проектами, як її розвивати та мотивувати.
Ще один спікер форуму – Михайло Винницький – радник Міністерства освіти і науки України, голова експертної групи з реформування вищої освіти Національного офісу Еразмус+ в Україні. Він розповідав, що мають розвивати у студентів студентські організації та що потрібно, аби їхня робота мала вплив.
Ми мали змогу поспілкуватися з Аароном Портером – провідним експертом Фундації лідерства Великої Британії. Під час форуму Аарон розглядав різні види студентських організацій, розповідав, яким чином побудувати комунікацію із керівництвом університету та зробити її якомога ефективнішою. А ще ділився найцікавішими кейсами з Великої Британії.
Зустрічалися також із головою департаменту Вищої освіти Олегом Шаровим, який розказував про новий закон про вищу освіту, а також студентські права і обов’язки.
Були зустрічі з головою Британської Ради в Україні паном Саймоном Вільямсом.
Студенти провели три дуже насичені дні, повернувшись до рідних вишів із купою креативних ідей стосовно вдосконалення роботи органів студентського самоврядування.
Микола Оверченко,
студент БДПУ,
учасник форуму
Світлини з архіву автора