Цікаве та продуктивне святкування міжнародного Дня логопеда

«Студентський десант S016» разом з викладачами кафедри прикладної психології та логопедії творчо та креативно підійшли до святкування міжнародного Дня логопеда.

Дарина Литвиченко та Ганна Мицик організували для майбутніх вчителів спеціальної освіти кінокоучинг. Понад 50 здобувачів денної та заочної форм навчання спеціальності «Спеціальна освіта»  переглядали фрагменти фільму «Мій брат – супергерой» присвячений проблемі прийняття у сім’ї дитини з особливими потребами. Емоції переповнювали кожного учасника кінокоучингу. Встигли поплакати та посміятися, а після знайомства з онлайн-інструментом психологічної терапії студенти стали більш уважними до свого образу мислення та навчилися виражати власне ставлення до ситуації, бачити шляхи її вирішення.

У рамках рубрики «Порадник практикуючого логопеда» була організована зустріч здобувачів денної та заочної форм навчання нашої спеціальності з практикуючим вчителем-логопедом, здобувачкою 4 курсу Валерією Баганець, яка розповіла майбутнім фахівцям про переваги та недоліки працевлаштування в приватному логопедичному центрі, надала рекомендації щодо початку своєї діяльності, поділилася ідеями «бюджетних» логопедичних ігор та їх використанням; надихнула навчатись та йти працювати за спеціальністю.

І ніяк не обійшлося без подарунків!

У соцмережі Інстаграм «Науковий хаб» організував конкурс, присвячений професійному святу. Усі закохані в логопедію, виконавши прості умови конкурсу, можуть узяти участь і отримати стильний мерч та круті подарунки, розроблені учасниками хабу та Ганною Мицик.

За інформацією кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print