Цифрові інструменти для організації групової роботи студентів в умовах змішаного навчання

Шановні викладачі нашого університету! Пропонуємо взяти участь у тренінгу для викладачів закладів вищої освіти «Цифрові інструменти для організації групової роботи студентів в умовах змішаного навчання».

Захід проводиться на базі Центру викладацької майстерності «ArsDocendi» у межах Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України, яку реалізує Британська Рада в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Очікувані результати тренінгу. Після завершення заходу учасники зможуть:

• розуміти особливості використання таких цифрових інструментів, як Jamboard, Telegram, Wander.me, Gather.town та GoogleDocs для організації групової роботи студентів;

• аналізувати та створювати різні види завдань для групової роботи студентів в умовах змішаного навчання;

• застосовувати цифрові інструменти (Jamboard, Telegram, Wander.me, Gather.town та GoogleDocs) для організації групової роботи студентів в умовах змішаного навчання.

Дата проведення: 25 та 28 жовтня 2021 року з 11.00 до 12.30.

Формат проведення: дистанційно.

Вартість: участь безкоштовна.

Тренери-фасилітатори: Тетяна Несторенко, Наталя Цибуляк, Ірина Школа.

Сертифікат: за умови відвідування двох онлайн зустрічей та виконання всіх активностей тренінгу учаснику видається сертифікат про участь обсягом 15 годин / 0,5 кредитів ЄКТС.

Реєстрація: для участі у тренінгу потрібно заповнити реєстраційну форму до 20 жовтня 2021 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1XPbe8nuxybpS3i6VtPfRRy0uXdl0QE8xvs3miE5NbG0/edit. Кількість учасників тренінгу обмежена.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 0502096868 або ars_docendi@bdpu.org.ua.

Наталя Цибуляк, доцент кафедри

прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print