«Є ідея!»


Часто у спілкуванні з друзями лунає вислів “Є ідея!”, а якщо це однодумці, які розділяють твої міркування і готові працювати на максимум, аби досягти своєї мети, то можливість їх втілення майже 100%. Гарні приклади тому – студентський фестиваль “Stud Wave”,”Ніч у головному, “Твій простір можливостей”, “Містер університет”, “Хелловін” і багато інших цікавих івентів.
Проєкт “Є ідея!” створений студентським клубом та випускниками Бердянського державного педагогічного університету для того, щоб об’єднати та навчити студентську молодь втілювати крутезні ідеї у життя.

Запрошуємо амбіційних та креативних здобувачів вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету взяти участь у платформі «Є ідея!».

Упродовж навчального тижня з 18–22 жовтня на учасників чекають цікаві лекції, пов’язані з історією рідного університету та викликами сучасного студентського самоврядування. Окрім корисної інформації та подарунків є можливість виграти міні-грант на реалізацію крутого проєкту для студентства Бердянського державного педагогічного університету.

Для того, щоб у,зяти участь потрібно заповнити гугл-форму. Дедлайн подачі – 15 жовтня.

Пам’ятайте: тільки разом ми здатні на більше!

Дарина Литвиченко, асистент кафедри

прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print