У Бердянську відтепер можна слухати картини

Викладачі кафедри прикладної психології та логопедії (факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти) разом зі здобувачами вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта» відвідали презентацію інклюзивної інноваційної художньої експозиції «Ох-Очі». 

Цей проєкт покликаний привернути увагу жителів громади Бердянська до потреб людей із порушеннями зору та створити для них можливість відвідувати культурні події та взаємодіяти із витворами мистецтва через створення інклюзивної художньої експозиції в інноваційному форматі.

Десять картин із постійної виставки Бердянського художнього музею ім. І. І.Бродського тепер звучатимуть – на власні вуха можна буде послухати художні роботи класичних митців і відчути атмосферу зображених сюжетів.

Захід організовано у межах проєкту «Ох-Очі – інклюзивна інноваційна художня експозиція», що реалізується ГО «Час Є» (Ксенія Клейнос, Кирило Пеліванов) за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Упродовж усієї презентації студенти разом із завідувачкою кафедри прикладної психології та логопедії Оленою Ревуцькою та асистентами кафедри Дариною Литвиченко та Альоною Бабиченко познайомилися з організаторами, прослухали святковий концерт, підготовлений артистами з порушеннями зору, та з користю провели час.

Студенти на власному досвіді відчули особливості обраної професії та із нетерпінням чекають наступної подорожі у світ картин, які звучать.

Дарина Литвиченко, асистент кафедри

прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print